Loomasõbraliku öömaja leidmine

Enamik Euroopa ja Skandinaavia hotelle on loomasõbralikud, kuid leidub ka erandeid. Loomasõbralikku majutust otsides uurige enne toa broneerimist kindlasti järele, kas loomad on oodatud. Juhul kui info lemmikloomade majutamise kohta puudub, helistage eelnevalt ette ja uurige täpselt järele. Mõni hotell on täpselt määratlenud, millised lemmikud on oodatud. Mõned väiksemad B&B majutusasutused nõuavad sageli, et loom viibiks toast väljas olles puuris. Mõni majutusasutus võib hotelli sissekirjutamisel nõuda deposiiti, et hüvitada hiljem võimalikud lemmiku tekitatud kahjud. Väga populaarseks on saanud külaliskorterite rentimine, mis on enamasti loomasõbralikud.

Kuidas leida loomasõbralikku öömaja?

Loomasõbraliku hotelli leidmiseks on mitu võimalust. Mõned veebilehed on tõsi küll, kasutajasõbralikumad kui teised. Meie soovitused kiireks ja mugavaks otsinguks:

  • Booking.com – trükkige avalehel sisse sihtkoht, kuupäevad ja külastajate arv. Klõpsake otsingunuppu ja täpsustage vajadusel oma valikuid vasakpoolsel ribal. Valiku „Mugavused“ all saate märgistada „Lemmikloomad lubatud“.
  • Tripadvisor.com – Trip Advisor on oma hotellide ja restoranide hinnangutele lisanud hiljuti mugava võimaluse filtreerida välja lemmikloomasõbralikud asutused.
  • Google Hotel Finder – Ärge jääge parima loomasõbraliku majutusasutuse otsimisel lootma tavalisele Google’i otsingule. Google on selleks puhul välja töötanud spetsiaalse otsingumootori. Sisestage sihtkoht ja kuupäevad ning otsige parimaid hindu. Mugavuste („Amenities“) alt saate filtreerida loomasõbralikud majutusasutused.
  • Airbnb.com – AirBnB portaal on ühtviisi kuulsust kogunud nii seljakotireisijate kui luksuslike külaliskorterite otsijate seas. Mõnikord on võimalik broneerida öö lihtsalt kellegi diivanil ja paluda ööbimisvõimalust ka oma karvakerale. Kui olete endale taskukohase majutuse välja valinud, täpsustage mugavustele („Amenities“) klõpsates, kas tegu on loomasõbraliku kohaga või mitte. Kuigi see otsimismeetod ei ole eelnevate portaalidega võrreldes päris sama tõhus, võib kerge vaevaga ka siit väga häid tehinguid leida.

Teiste veebilehtede kasutamisel ei pruugi lemmikloomasõbraliku toa otsimine nii lihtne olla. Enamasti tuleb peale taskukohase majutusasutuse leidmist eraldi välja selgitada, kas lemmikloomad on lubatud või mitte. Suuremate hotellikettide puhul nagu Radisson Blu, Hilton, Choice Hotels, Ibis jne. peaks info lemmikloomade kohta kodulehel siiski üleval olema.

Orginaal artikli leiad siit